– Území –

které zásobujeme

– Území –

které zásobujeme

Nyní svými pekařskými a cukrářskými výrobky zásobujeme téměř 1500 odběratelů ve 13 okresech Královéhradeckého, Pardubického, Libereckého a Středočeského kraje.

Mezi naše dlouhodobé zákazníky patří prodejny českého nezávislého trhu a řetězce prodejen COOP Dvůr Králové nad Labem; Jednota SD České Budějovice; SD Jednota Nová Paka; Jednota, spotřební družstvo v Pardubicích a Konzum obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí, dále nemocnice (včetně Fakultní nemocnice v Hradci Králové), školy, domovy důchodců apod.

Ze zahraničních řetězců najdete naše výrobky v regionálních obchodech Albert, Billa, Kaufland, Lidl, Makro, Penny Market a Tesco.

 

Aktuálně

Dny chleba 2022

V Pardubicích se 8. června konal již 28. ročník největší pekařské akce Dny chleba, pořádané Svazem pekařů a cukrářů v České republice. V letošním klání mezi sebou soutěžili pekaři, kteří přivezli více než 100 vzorků chleba. Již po třetí v řadě se svým chlebem...

Česká chuťovka 2021

Oceněny byly výrobky chléb Kuba z Choustníkova Hradiště, Chléb podmáslový také z Choustníkova Hradiště a Rohlíček s mandlovou náplní z Lična.

Dětská chuťovka 2021

Ocenění od dětské poroty získaly Trojhránek tvarohový se skořicí z Lična a Tvaroháček tvaroh višeň také z Lična.