– Území –

které zásobujeme

– Území –

které zásobujeme

Nyní svými pekařskými a cukrářskými výrobky zásobujeme téměř 1500 odběratelů ve 13 okresech Královéhradeckého, Pardubického, Libereckého a Středočeského kraje.

Mezi naše dlouhodobé zákazníky patří prodejny českého nezávislého trhu a řetězce prodejen COOP Dvůr Králové nad Labem; Jednota SD České Budějovice; SD Jednota Nová Paka; Jednota, spotřební družstvo v Pardubicích a Konzum obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí, dále nemocnice (včetně Fakultní nemocnice v Hradci Králové), školy, domovy důchodců apod.

Ze zahraničních řetězců najdete naše výrobky v regionálních obchodech Albert, Billa, Kaufland, Lidl, Makro, Penny Market a Tesco.

 

Aktuálně

Světový den chleba a pečiva

16. října slavíme Světový den chleba a pečiva. Na stránkách k této příležitosti vytvořených Svazem pekařů a cukrářů svetovydenchlebaapeciva.cz se dozvíte více!

Inovativní výrobek roku 2022

Dne 20.7. 2022 proběhl 9. ročník soutěže Cena Potravinářské komory ČR o nejlepší inovativní potravinářský výrobek. Soutěže se letos zúčastnil rekordní počet výrobků, což je důkazem, že české firmy mají vysoce inovativní přístup k práci. I přes tvrdou konkurenci...

Dny chleba 2022

V Pardubicích se 8. června konal již 28. ročník největší pekařské akce Dny chleba, pořádané Svazem pekařů a cukrářů v České republice. V letošním klání mezi sebou soutěžili pekaři, kteří přivezli více než 100 vzorků chleba. Již po třetí v řadě se svým chlebem...