– Kariéra –

Volné pozice

– Kariéra –

Údržbář / elektrikář

  • náplň práce: práce na zajištění chodu provozu, údržba a opravy technického zařízení pekárny
  • požadujeme: úspěšně složenou zkoušku dle vyhl. č. 50/78 Sb., zodpovědný přístup k práci, časovou flexibilitu
  • nabízíme: práci v perspektivní stabilní firmě a jejím dobrém kolektivu, zajímavé platové ohodnocení a další zaměstnanecké výhody
  • kontakty: 606 651 446, technik@beas.cz

Řidič dodávkového vozidla

  • náplň práce: rozvoz pekařských a cukrářských výrobků
  • požadujeme: řidičské oprávnění skupiny B, zodpovědný přístup k práci
  • nabízíme: práci v perspektivní stabilní firmě a jejím dobrém kolektivu, plat od 35 000 Kč, roční bonusy a další zaměstnanecké výhody (stravenkový paušál …)
  • kontakty: 724 212 485, doprava@beas.cz

Prodavač/ka

  • náplň práce: prodej pekařských a cukrářských produktů, příprava nápojů v podnikové prodejně v Hradci Králové
  • požadujeme: střední odborné vzdělání s odborným listem
  • kontakty: 602 306 718, obchod@beas.cz
  • foto prodejny: klikněte zde